Pracovníci


záznamů:552
stránky: <<
2
.... >>

Baumann, Silvie, MUDr. (Čerešňáková)
telefon: (+420) 283 088 100, (+420) 283 088 250
e-mail: silvie.baumann@nudz.cz
Bečev, Ondřej, Ing.
telefon: (+420) 283 088 406
e-mail: ondrej.becev@nudz.cz
Bechyňová, Laura, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 471
e-mail: Laura.Bechynova@nudz.cz
Benčíková, Martina, Ing.
telefon: (+420) 283 088 247
e-mail: martina.bencikova@nudz.cz
Bendová, Zdeňka, doc. RNDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 260
e-mail: zdena.bendova@nudz.cz, zdenka.bendova@natur.cuni.cz
Bendová, Marie, PhDr.
telefon: (+420) 283 088 464, (+420) 283 088 529
e-mail: Marie.Bendova@nudz.cz
Benek, Ondřej, PharmDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 215
e-mail: Ondrej.Benek@nudz.cz
Bernášková, Jana
e-mail: jana.bernaskova@nudz.cz
Bezděková, Dagmar, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 223
e-mail: Dagmar.Bezdekova@nudz.cz
Bidman, Martin, DiS.
e-mail: martin.bidman@nudz.cz
Blažejovská, Tereza, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 286
e-mail: tereza.blazejovska@nudz.cz
Bochin, Marcel, Mgr.
e-mail: marcel.bochin@nudz.cz
Boráros, Peter, Ing.
telefon: (+420) 283 088 407
e-mail: Peter.Boraros@nudz.cz
Bošová, Klaudia
e-mail: klaudia.bosova@nudz.cz
Bravermanová, Anna, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 258
e-mail: anna.bravermanova@nudz.cz
Broulíková, Hana Marie, Ing. Bc., MSc., Ph.D. (Smrčková)
telefon: (+420) 283 088 479
e-mail: hanamarie.broulikova@nudz.cz
Brunovský, Martin, MUDr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 438
e-mail: martin.brunovsky@nudz.cz
fax: (+420) 283 088 439
Bryndač, Zdeněk
telefon: (+420) 283 088 526
mobil: (+420) 777 994 469
e-mail: udrzba@nudz.cz, Zdenek.Bryndac@nudz.cz
Bučková, Barbora, Mgr.
e-mail: barbora.buckova@nudz.cz
Bumbová, Helena, Bc.
telefon: (+420) 283 088 401
e-mail: Helena.Bumbova@nudz.cz
záznamů:552
stránky: <<
2
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kariéra Kontakty