Pracovníci


záznamů:552
stránky: << ....
5
.... >>

Evansová, Katarína, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 297
e-mail: katarina.evansova@nudz.cz
Fajnerová, Iveta, Mgr. et Mgr., Ph.D.
telefon: (+420) 283 088 478, (+420) 283 088 236  (V R)
e-mail: iveta.fajnerova@nudz.cz
Fialová, Markéta, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 464
e-mail: marketa.fialova@nudz.cz
Fišer, Michal, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 274
e-mail: michal.fiser@nudz.cz
Foltová, Lenka
mobil: (+420) 723 932 325
e-mail: lenka.foltova@nudz.cz
Forbelský, František, Bc.
e-mail: Frantisek.Forbelsky@nudz.cz
Formánek, Tomáš, Mgr.
e-mail: tomas.formanek@nudz.cz
Francová, Anna, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 429, (+420) 283 088 236
mobil: (+420) 721 287 429
e-mail: anna.francova@nudz.cz, anya.francova@gmail.com
Fričová, Martina
telefon: (+420) 283 088 123
e-mail: martina.fricova@nudz.cz
Fröhlichová, Marcela
mobil: (+420) 602 337 777
e-mail: marcela.frohlichova@nudz.cz
Furgaláková, Pavlína, Ing.
telefon: (+420) 283 088 210
mobil: (+420) 777 888 917
e-mail: Pavlina.Furgalakova@nudz.cz
Fürstová, Petra, MUDr.
telefon: (+420) 283 088 414
e-mail: petra.furstova@nudz.cz
Gašpar, Rudolf
telefon: (+420) 283 088 544
e-mail: Rudolf.Gaspar@nudz.cz, rarachfly@seznam.cz
Gašparová, Petra
telefon: (+420) 283 088 300
e-mail: Petra.Gasparova@nudz.cz
Gembický, Pavlína, Ing.
telefon:  739 404 102
mobil:  739 404 102
e-mail: pavlina.gembicky@nudz.cz
Goetz, Michal, MUDr., Ph.D.
e-mail: michal.goetz@nudz.cz
Golofast, Bogdana, Mgr.
telefon: (+420) 283 088 247
e-mail: Bogdana.Golofast@nudz.cz
Golovinská, Jiřina
telefon: (+420) 283 088 544
e-mail: Jirina.Golovinska@nudz.cz
Greguš, David, Mgr.
e-mail: david.gregus@nudz.cz
Griskova-Bulanova, Inga, Prof., PhD.
mobil: (+370) 671 109 54
e-mail: i.griskova@gmail.com
záznamů:552
stránky: << ....
5
.... >>


 


Kontaktní informace Pracovníci Pracoviště
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kariéra Kontakty