CV perinatálního duševního zdraví

Vedoucí
MUDr. Antonín Šebela, Ph.D.
Kontakt
Bc. Kristýna Hrdličková (koordinátorka)
telefon:(+420) 283 088 473
e-mail:kristyna.hrdlickova@nudz.cz


Profil

Centrum perinatálního duševního zdraví je zaměřeno na aplikovaný klinický výzkum v oblasti psychosociálního zdraví a well-beeingu u žen v perinatálním období a po dobu mateřské a rodičovské dovolené. Hlavním cílem aktivit centra je komplexní vývoj a testování inovativních přístupů v prevenci a léčbě perinatálních duševních poruch, a jejich následné zavedení do praxe. Mezi další aktivity centra patří edukace společnosti o problematice perinatálního duševního zdraví a příprava edukativních aktivit v rámci celoživotního profesního vzdělávání odborníků pracujících se ženami v perinatálním období či na mateřské a rodičovské dovolené. Mezi cílové skupiny aktivit Centra perinatálního duševního zdraví patří také muži v časných fázích otcovství.

Centrum perinatálního duševního zdraví se aktivně podílí na klinické péči NUDZ v rámci ambulantní a lůžkové péče o těhotné ženy a ženy po porodu. 


 


VP preklinický VP klinický VP veřejné duševní zdraví CV spánku a chronobiologie CV psychedelik CV prvních epizod SMI CV VR v duševním zdraví a neurovědách CV pokročilých studií mozku a vědomí CV sexuálního zdraví a prevence CV perinatálního duševního zdraví Kancelář mezinárodní spolupráce AD Centrum Publikace Řešené projekty Kontrahovaný výzkum Specifické výsledky výzkumu Postgraduální studenti Semináře Ceny a ocenění Hledáme dobrovolníky
O NUDZ Výzkumné programy Léčebná péče Výuka Informační středisko Média Kariéra Kontakty